PRACA DLA MURARZA

Tytuł ogłoszenia: PRACA DLA MURARZA
Ogłoszenie dodał: Frado Interim sp z o.o.
Opublikowano: 9 marca 2017 (3 lata temu)

Lokalizacja
Paryz Francja

Agencji Pracy Tymczasowej FRADO INTERIM Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Sabaly 60/17, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 14969, specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako Murarz

Zadania:
• wszelkie prace murarskie
• murowanie domów jednorodzinych
• stawienia fundamentów „do pionu”
• praca na wysokosci

Wymagania:
• min. 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• umiejętność czytania rysunku technicznego

Naszym kandydatom oferujemy:

  •  Umowa o pracę tymczasową na czas określony
  •  Legalne zatrudnienie na terenie Francji (druk A1, karta EKUZ,)
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie
  •  Zakwaterowanie w pobliżu miejsca prac
  •  Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych (25%
  •  Praca od marca 2017

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV ze zdjęciem.