HANNA GRONKIEWICZ-WALTZ PRZERYWAJĄC MARSZ POWSTANIA WARSZAWSKIEGO STANĘŁA PO STRONIE HITLEROWCÓW

Przerwanie przez Hannę Gronkiewicz-Waltz Marszu Powstania Warszawskiego wyraźnie wskazało, po czyjej stronie barykady stanęła w tak ważnym dniu dla Warszawiaków Prezydent Warszawy. HGW opowiedziała się sercem i duszą po stronie hitlerowskich Niemiec, której mentalnie bliżej do zwyrodniałych zbrodniarzy z SS niż do Powstańców Warszawskich.

 

Przypomnijmy, że w oficjalnym komunikacie, jako przyczynę przerwania Marszu, warszawski ratusz podał, że był to “przekreślony sierp i młot” i środki pirotechniczne”. Chodziło o czerwone race zapalne w godzinę “W”.

Incydent przerwania Marszu Powstania Warszawskiego jest policzkiem dla polskich patriotów, którego nie można absolutnie wybaczyć. HGW dała jednoznaczny sygnał, że Marsz Niepodległości w dniu 11 listopada również może zostać przerwany z byle powodu. Koszulka z przekreślonym sierpem i młotem jest wyrazem postawy antykomunistycznej, a nie propagowaniem ustroju totalitarnego.

 

Dziś mija kolejna rocznica Rzezi Woli, w której niemieckie bestie tylko jednego dnia wymordowali około 20 tys. cywilów.

Zbrodni dokonanych na mieszkańcach Warszawy nie można streścić ani kompleksowo opisać, można tylko przytaczać pojedyncze ich kadry. Tam w ciągu 63 dni zamordowano lub wywieziono do obozów zagłady niewyobrażalne setki tysięcy ludzi. Rzeź Woli to rozcinanie brzuchów kobiet pędzonych głównymi ulicami dzielnicy, przed śmiercią często publicznie gwałconych. Mordowanie dzieci, tylko w jednej szkole za jednym razem aż setek dzieci – rozstrzeliwano je, a potem dla pewności ich główki rozbijano kolbami karabinów. Wrzucanie granatów do piwnic z cywilami niestanowiącymi absolutnie żadnego zagrożenia militarnego. Eksterminacja rannych w szpitalach. Zadawanie okrutnej śmierci w długich męczarniach takich jak palenie żywcem czy zabijanie dzieci na oczach rodziców… Dowód ostatecznej dewiacji i zezwierzęcenia narodu niemieckiego – dawniej tworzącego podwaliny europejskiej kultury, sztuki i filozofii. Goethe, Kant, Bach, Gutenberg, Beethoven… nie poznaliby swoich potomków.

To właśnie po ich stronie w dniu 01.08.2018 roku stanęła Hanna Gronkiewicz-Waltz. Po stronie absolutnego zła, po stronie niemieckich bestii, którzy wymordowali ponad 150 Warszawiaków.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *