Opozycja zgrzyta zębami. Powstaniec ujawnił prawdę o Balcerowiczu

Powstaniec Warszawski ujawnił mrożące krew w żyłach fakty z życia i działalności politycznej Leszka Balcerowicza, dzisiejszego guru tak zwanej totalnej opozycji.

„Obrońcy demokracji” wściekli

Politycy przeciwni rządowi i ich wyborcy zgrzytają zębami, bo przecież bohatera Powstania „nie wypada” zaatakować. Normalnie na tego typu opinie odpowiada się zarzutami o bycie opłacanym przez PiS, Kreml, albo po prostu oszołomstwo.

Jednakże autorytet Witolda Kieżuna, legendarnego Powstańca Warszawskiego, jest zbyt duży. Kontratak wymierzony w takiego człowieka byłby dla opozycji i samego Balcerowicza jak strzał w kolano.

Przedstawmy najpierw (choć zapewne niemal wszyscy nasi czytelnicy go znają) sylwetkę Witolda Kieżuna. To między innymi żołnierz Armii Krajowej, podporucznik czasu wojny, uczestnik powstania warszawskiego, więzień sowieckich łagrów. W najnowszej historii pracownik naukowy Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Jego zdjęcie, gdy z karabinem i uśmiechem na twarzy idzie bronić kraju podczas zrywu przeciwko niemieckiej okupacji, stało się już symbolem. Teraz Pan Witold zdecydowanie opowiada się po stronie rządu Zjednoczonej Prawicy, choć i wobec niego nie pozostaje bezkrytyczny. Szczególną niechęć czuje jednak do „obrońców demokracji” i ich tzw. autorytetów.

O Leszku Balcerowiczu fani opozycji wyrażają się absolutnie bezkrytycznie. Ba! Uważają go za męża stanu, choć w praktyce zarżnął polską gospodarkę. Jednak lata czytania „Gazety Wyborczej”, „Newsweeka”, „Polityki” i oglądania TVN-u mogą przekonać człowieka do innego człowieka. Jeszcze jak!

Gorzka prawda o Balcerowiczu

Co legendarny Powstaniec powiedział o Balcerowiczu? – Balcerowicz powinien być oskarżony i siedzieć 10 lat w więzieniu za to, że był wykonawcą planu Sorosa, który w dalszym ciągu niszczy Polskę – stwierdził bezpośrednio Witold Kieżun.

Cały artykuł na: https://wlocie.pl/index.php/2018/03/21/opozycja-zgrzyta-zebami-powstaniec-ujawnil-prawde-o-balcerowiczu/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *