„Totalni” odlecieli! Mała Lena nie może spać i… krzyczy „wolne sądy”

Podczas gdy dzieci bawią się i oglądają bajki, potomkowie przeciwników reformy sądownictwa w Polsce nie mogą zasnąć. Jedna z uczestniczek protestu przed Sądem Najwyższym przyznała, że jej córka przed snem krzyczy… „wolne sądy, konstytucja!”.

Podczas protestu przed Sądem Najwyższym w Warszawie wiele osób zabierało głos, ale jedna z uczestniczek przebiła wszystkich swoim wyznaniem. Okazuje się, że w politykę „uwikłana” jest też jej kilkuletnia córeczka. Ba, z powodów politycznych nie może zasnąć! Dlaczego?

Lena nie śpi, przy zasypianiu krzyczy „Wolne Sądy”, „Konstytucja”!

– przyznała kobieta, wypowiadająca się na scenie. W trakcie swojej przemowy trzymała małą córeczkę na rękach. Nie wiemy, jak kilkuletnie dziecko może być świadome bieżących wydarzeń politycznych, ale według protestujących jest to możliwe.

To nie jest pierwszy raz, gdy zwolennicy „totalnej opozycji” wykorzystują dzieci do spraw politycznych. W przeszłości w biuletynie Komitetu Obrony Demokracji znalazła się informacja o dwulatku, który jest działaczem KOD i „woli oglądać TVN 24 zamiast bajek”.

Cały artykuł + WIDEO na stronie: https://niezalezna.pl/229689-totalni-odlecieli-mala-lena-nie-moze-spac-i-krzyczy-wolne-sady

One thought on “„Totalni” odlecieli! Mała Lena nie może spać i… krzyczy „wolne sądy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *